KONST / Litografier / Färglitografi 13138197
nr 1313 8197
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 219/310. Motivet: 27,5x41,5cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:22:16
10/3 10:25:53
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson